YENİÇERİ EVDEN EVE NAKLİYAT

0 542 242 36 48

gallery/07dcbc83797dbc5438d56844e5f328b9.lock

Hakkımızda

Ambaljlma ve Paketleme

 

Ambalajlama & Paketleme; nakliye işleminin en önemli kısmıdır. Eşyalarınızın zarar görmemesi bizler için de çok önemlidir. Ambalajlama materyali seçimi ve ambalaj&paketleme şekli eksperimizin evinizde yaptığı inceleme sonucu belirlenir. Eşyalarınız hassasiyetlerine göre kategorilere ayrılır. Bununla birlikte sizler de seçebilirsiniz. Hanoğlu Evden Eve Nakliyat olarak uzman çalışanlarımız evinize gelerek paketleme işlemini gerçekleştirir. Demonte edilecek eşyalarınızı demonte ederek paketler. Ambalajlama&paketleme işleminde karton koli, hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film gibi malzemeler kullanılır. Eşyalarınıza en uygun paketleme işlemini uygulamaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin konforu aynı zaman bizlere başarıyı ifade etmektedir.

Uzman nakliye ve montaj ekibimizle nakliye konusunda imdadınıza yetişiyoruz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz ya da aklınızdaki soru işaretlerini gidermek isterseniz sizlere yalnızca bir telefon kadar yakınız!

 

Sigortalı Nakliyat

 

Yeniçeri Nakliyat olarak eşyalarınızı garanti altına alabilmek için sigortalıyoruz. Ekspertizlerimiz evinize geldiğinde eşyalarınızın sigorta değerine yönelik de bir inceleme yapar. Eşyalarınız herhangi bir zarar görürse firmamız sigorta değerini karşılayarak sizleri mağdur etmez. Hanoğlu Nakliyat olarak sizleri mağdur etmemek adına ne gerekiyorsa yapıyoruz. 

 

En İyi Fiyat Garntisi

 

Tüm Türkiye geneli 81 il vede 957 ilçede Evden Ev Nakliyat işlerinizde Nakliye tekliflerinizi değerlendirirken sizlere verilecek hizmet doğrultusunda elaman, araç, malzeme yeterliliği ve de en önemlisi siz değerli müşterilerimizin profesyonel bir ekip tarafında de montesi vede paketlenmesi yapılıp araç içine istiflenerek yerleştirilmesidir. Ayriyeten boşaltma adresine aynı ekip titizlikle eşyalarınızı yeni adresinizde evinizin içine kabaca yerleştirilmesi vede mobilyalarınızın montajının yapılıp siz kıymetli müşterilerimize teslim edilmesidir.
Yeniçeri Evden Eve Nakliyat yılların vermiş olduğu deyimi ile sizlerin yanında olmaktan gururludur.